O mnie2018-04-16T19:32:58+00:00

Lubię dyskutować o wolności. Gdzie są jej granice, gdzie kończy się legendarna wolność jednostki, a zaczyna drugiej. I po co nam ona.
Komentuję bieżące wydarzenia z różnych dziedzin. Zanim jednak to zrobię, staję z boku i obserwuję sytuację. Gdy dwie grupy skończą, wchodzę ja. Resztę zobaczysz w
TRZECIM PUNKCIE WIDZENIA.

Moja wolność prowadzi do niej i przez nią. Tę jedyną. Przy niej mogę się od wszystkiego uwolnić, a czymże jest wolność, jak nie brakiem fizycznego i umysłowego skrępowania. Muzyka. TRANCE.

Czasem jednak lubię wrócić na ziemię i działać według ustalonych zasad. Najbardziej lubię te obowiązujące w PIŁCE NOŻNEJ.

Wchodząc w mój świat, zmienisz się. Otrzymasz dużą dawkę inspiracji, czasem motywacji i informacji. Ale nie zawsze wprost. Wiem, być może tematyka nie jest Twoja, albo pojęcie jest zbyt szerokie. To nie ma jednak znaczenia. Staram się myśleć i postępować inaczej, niż tłum. I chcę, byś nauczył się i działał tak samo. To nie jedyna droga do sukcesu, ale jedyna do usatysfakcjonowania indywidualisty i egoisty.

Chcesz poznać mnie bardziej?

Kocham swoją Dziewczynę, Real Madryt i Słońce. Według planów miałem urodzić się w Madrycie, ale zrządzeniem losu wylądowałem w Polsce. Staram się to jak najszybciej zmienić i dlatego moim celem jest zamieszkanie w stolicy Hiszpanii. A marzeniem – dokładnie obok Stadionu Santiago Bernabéu.

Czytasz dalej?

Zapraszam.

Joachim. Dla Ciebie Achim.